O nas

Łosoś

Zapraszamy do przeczytania oferty!

Produkty

Tylko najlepszej jakości!

Doświadczenie

Produkty dobieramy starannie!
  • Zapraszamy do przeczytania oferty!
  • Tylko najlepszej jakości!
  • Produkty dobieramy starannie!

 

 

Firma Ocean Fish s.c. jest firmą handlową zajmującą się głównie produktami pobocznymi z łososia, dorsza i halibuta. Mimo, iż głównie zajmujemy się pozostałościami poprodukcyjnymi to zawsze dbamy o jak najwyższą jakość tych produktów. Praktycznie każdy zakład, z którym współpracujemy był przez nas sprawdzony dzięki temu wiemy jak przebiega proces produkcyjny , czy to co oferujemy jest jak najwyższej jakości.

Firmy, które już z nami współpracują wiedzą ,że zawsze sprawdzamy towar ,który sprzedajemy. Jeżeli nie mamy takiej możliwości albo nie do końca jesteśmy pewni co do jakości towaru informujemy o tym klienta i zazwyczaj wycofujemy się z transakcji. Wychodzimy z założenia, że lepiej powiedzieć :”Przykro nam nie możemy Ci tego zaoferować”, niż sprzedać produkt do którego jakości nie jesteśmy przekonani. Nie jesteśmy ukierunkowani na zysk za wszelką cenę. Wierzymy, że uczciwość ,solidność i dobrej jakości produkty to fundamenty do budowania firmy cieszącej się dobrą reputacją na rynku.

Dążymy do tego aby współpraca z nami kojarzyła się naszym klientom z przyjemnością. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny obojętnie czy chce kupić 50 kg czy 50 ton .Każdego traktujemy tak samo.

Jeżeli nie mamy czegoś w swojej ofercie czego potrzebujesz napisz, zadzwoń a zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby to dla Ciebie zdobyć! Mamy nadzieję, że poszerzysz grono naszych stałych klientów, którzy chętnie do nas wracają po zakupy ;).